Часте зціджування також дуже важливе. У мам, що зціджують молоко за допомогою молоковідсмоктувача частіше за шість разів на день, виробляється більше молока, ніж у тих, хто зціджується рідше. Рекомендується проводити зціджування близько восьми разів на добу.

Слід зціджувати 8 разів на добу: один раз перед сном, один раз після сну та ще 6 разів протягом дня. Між вечірнім та ранковим зціджуванням має пройти не більше 6 годин, інакше це може утруднити зціджування. Можна, можливо масажувати соски грудним молоком після кожного зціджування.

скільки молока малюк з'їв за одне годування – стільки до наступного в грудях і з'явиться. Але якщо після докладання ще й зцідити залишки молока, то до подальшого годування його виробиться більше, ніж може з'їсти дитина – а це нерідко призводить до застою молока (Лактостазу).

Зціджуйте молоко стільки разів, скільки ви планували б погодувати дитину. Щоб підтримувати необхідний запас молока, зціджуйте його так часто, скільки раз ви зазвичай годуєте дитину. Таким чином, якщо зазвичай у малюка відбувається три годування за час вашої відсутності, то потрібно зцідити молоко щонайменше три рази.