Основні правила змішаного вигодовування: Якщо в раціоні малюка присутні менше 50% грудного молока, то можна вводити прикорм і у віці 5 місяців. Спочатку завжди пропонуйте груди. Тільки якщо Ви побачили, що малюк не наївся, а груди порожні, тоді дайте йому суміш. Це також допомагає збільшити лактацію.

3. Плюси та мінуси змішаного вигодовування Тварина, особливо коров'яче молоко у сумішах, важко засвоюється, що може призвести до дисфункцій ШКТ – відрижка, проноси, запори, розвиток алергічних реакцій. Засвоюваність вітамінів і мінералів із сумішей нижче, ніж із грудного молока.

чергування годування груддю та сумішшю призведе до згасання лактації. При невеликому обсязі молока, дитина при годуванні прикладається до обох грудей, а якщо догодовування небагато – він пропонується з ложечки, а не з пляшки. Пляшечки потрібно вибирати із щільною пружною соскою та невеликим отвором.

Якщо молока все одно замало, потрібно вводити штучне харчування. Існує два типи змішаного вигодовування: Дитині спочатку дають груди, а потім догодовують її сумішшю з пляшечки. Годування груддю та сумішшю чергуються через один раз.