Знай норму! – Якщо є сало щодня по 20-30 г, це покриє потребу в жирах природного походження.. Від сала можна відмовитися в тому випадку, якщо до щоденного раціону включені інші продукти, що містять корисні жири, – вважає дієтолог.

Шкода сала Сало – дуже калорійний продукт: у 100 г міститься близько 800 ккал. Це означає що якщо ви не плануєте витратити всю отриману від цього продукту енергію, то ризикуєте набрати зайву вагу. Вживання сала у великій кількості може призвести до ожиріння.

Жири – необхідні організму, проте їхня частка в раціоні харчування досить мала, денною нормою дорослої людини можна, можливо рахувати 9-12 г саламаксимальна тижнева порція — 100 г. Щоб свиняче сало виявило свої корисні властивості, його потрібно правильно вживати. Віддавайте перевагу солоному або маринованому салу.

Саме тому смажені страви і вважаються найбільш шкідливими. Є ще й низка захворювань, при яких протипоказано сало. До них відносять захворювання печінки, жовчовивідних проток, жовчного міхура та порушення обміну холестерину. Тому варто порадитися з лікарем та дізнатися, чи можна вам харчуватися цим продуктом.