Делікатесна слабосолона форель. продукт не тільки смачний, а й дуже корисний. У її складі є амінокислоти, фосфор, йод, селен, залізо, вітаміни, поліненасичені жирні кислоти. Засолити рибу можна і в домашніх умовах, але більшість з нас вважає за краще купувати вже готову продукцію в магазині.

Високий рівень канцерогенів, що проникають через шкіру риби – небезпечний. Але так як форель має товсту шкіру, що мінімум шкідливих речовин проникає всередину. Така риба навряд чи нестиме бактерії. Виробники з великою обережністю запобігають це, проте, бактеріальне зараження все ж таки може статися.

Форель слабосолона приносить людині такі вітаміни: D, В12 та A. М'ясо форелі досить жирне та містить чимало вітамінів і, особливо, кислоти омега-3 (calorizator). Вона відіграє у підтримці правильного рівня холестерину. Значно стимулює роботу мозку.

Також не зовсім корисною вважається малосольна риба. Вона зберігає всі корисні речовини, але при цьому може бути шкідливою через вміст солі. Зловживання такими продуктами дає додаткове навантаження на серце, нирки, печінку та кровоносну систему людини.