Фахівці не радять купувати та носити виріб за власною ініціативою без призначення лікаря, оскільки існують певні протипоказання, наприклад, якщо плід неправильно розташований в останньому триместрі перед пологами. Ортопедичний бандаж добре підтримує великий живіт при слабкому тонусі в очеревинних м'язах.Apr 15, 2021

слід запам'ятати, що носити його, не знімаючи, цілодобово – шкідливо, а корисно – виключно за схемою. Наприклад, через кожні три години потрібно знімати бандаж на 30 хвилин і давати животику відпочити.

У такому разі, щоб визначити з якого тижня надягати підтримуючий виріб, прислухайтеся до себе: коли з'явиться тяжкість, швидка стомлюваність, біль у спині — саме час вдягати бандаж. Незалежно від того, з скільки тижнів ви почали носити бандаж, фахівці рекомендують носіння аж до пологів.

Режим носіння пояса підбирається з лікарем, який призначає його на певний термін виношування дитини. Зазвичай це відбувається у період з 22 до 30 тижнів виношування. Як правило, носити бандаж для вагітних рекомендують кожен день.