При фронтіті дуже важливо регулярно промивати ніс, щоб можна було нормально дихати, і носова порожнина не була заповнена запальним вмістом. Для промивання підійде звичайний шприц без голки. У нього набирають розчин, який потім вливають в одну ніздрю. Найкраще проводити процедуру над раковиною.

Процедура проводиться для видалення гнійного вмісту та покращення стану пацієнта. Під дією місцевої анестезії лікар вводить у ніс спеціальну голку та здійснює прокол. Через отвір, що утворився, гній виходить назовні. Коли гнійний вміст видалено, лікар промиває пазухи антисептиком.

Що не можна робити при фронтіті Прогрівання області лобової пазухи може призвести до збільшення продукції рідини та посилення симптомів захворювання. Довго використовувати судинозвужувальні краплі або спреї.

Фронтит у гострій формі Виділення виходять з гноєм, особлива рясність проявляється у ранкові години, відразу після пробудження. Також багато вранці відкашлюється гнійного мокротиння. Якщо трохи стиснути перенісся у районі внутрішніх куточків очей, з'явиться різкий біль.