Правила виконання вакууму Робити вправу можна тільки з порожнім сечовим міхуром і на голодний шлунок – не їсти і не пити щонайменше 4 години до виконання. Краще займатися вакуумом з ранку, перед сніданком, або увечері, перед сном.Feb 12, 2019

Рекомендується робити це вправа вранці натщесерце. Можна, можливо і увечері, теж натще. Сама по собі вправа «вакуум» являє собою ізометричне стиск великих прямих поперечних м'язів черевної порожнини.

Анастасія: Вакуум не можна виконувати при місячних, вагітності, хворобах матки, гострих інфекційних захворюваннях органів черевної порожнини та малого тазу, загостреннях хронічних захворювань травлення, тромбоемболічної хвороби, а також при злоякісних пухлинах будь-якої локалізації.

Фітнес-тренери запевняють, що найкращий час для вакуумуранок. Причому виконувати вправу краще натще. Воно «розбудить» ваш обмін речовин і запустить потужний приплив крові до всіх органів. На повний шлунок вправа піддасться не відразу, а затримка дихання зможе погіршити ваше самопочуття, тож ризикувати не варто.