Посадити конюшину можна і восени, наприкінці серпня – на початку вересня. Він має встигнути до морозів зійти та впевнено вкоренитися. Допустимо пізніший посів – розраховують термін так, щоб насіння не рушило в зріст до весни. І тут норму висіву подвоюють.

Перед посівом замочіть насіння у теплій воді на 12 годин. Після цього просушіть до сипучості, змішайте з сухим піском і висівайте. На одному місці конюшина може без проблем зростати понад 15 років. В ідеалі його потрібно сіяти за два роки до посадки овочів, щоб наростити потужну зелену масу і потім впоратися з паростками рослини.

Посадка білого конюшини Восени сійте за місяць до настання заморозків, навесні – за середньої добової температури не нижче +10С. Вибір місця. У тіні білий конюшина гірше розвивається, тож для посадки вибирайте сонячні місця.

Норма посіву червоної конюшини – 10 г насіння на один квадратний метр ґрунту. Рекомендована глибина посіву – один сантиметр. Висівати насіння червоної конюшини можна в період із квітня по жовтень. При цьому погода має бути безвітряною, а грунт – вологим.