Цивільним кодексом РФ передбачено, що дарувальник має право вимагати в судовому порядку скасування дарування, якщо поводження обдаровуваного з подарованою річчю, що становить для дарувальника велику немайнову цінність, створює загрозу її безповоротної втрати.May 6, 2022
Способи анулювання дарчої За взаємною згодою між сторонами правочину. Варіант найпростіший у виконанні, проте менш ймовірний, якщо обдарований не згоден відмовитися від нової нерухомості. У судовому порядку, коли згоди між сторонами досягти не вдалося.
Скасування дарування 1. Дарувальник вправі скасувати дарування, якщо обдарований здійснив замах на його життя, життя будь-кого з членів його сім'ї або близьких родичів або навмисне завдав дарувальнику телесні ушкодження.
Як визнати договір дарування недійсним Договір дарування зізнається недійсним у судовому порядку за позовом дарувальника чи зацікавлених осіб з підстав, прописаних у Цивільному кодексі РФ. Підстави поділяються на дві категорії: оспорювана угода та нікчемна угода.