Обсмажування м'яса, птиці та риби до скоринки. Якщо накрити сковороду кришкою, скоринка розм'якшиться, а продукт пустить сік. Цього ми допустити не можемо. Тому якщо продукт неможливо прожарити на сковороді повністю, краще довести його до готовності в духовці – так і скоринка буде на місці, і соки не втечуть.

Кришку не рекомендується використовувати, коли необхідно готувати м'ясні, рибні та овочеві продукти, нарізані тонко чи соломкою. Таке правило поширюється на традиційний і бездрожжевой хліб. Якщо потрібно підсмажити хрумкі тости, кришку не бажано використати.

Гасити їжу потрібно виключно під кришкою; Краще для цього використовувати посуд із досить товстим дном та стінками; Гасіння – це та техніка у приготуванні, яка виконується на повільному вогні; Якщо ви гасите м'ясов рідину для гасіння можна, можливо додати трохи борошна.

Смажити слід хвилин 5-7 з кожного боку. Дуже важливо не турбувати рибу, Доки у неї знизу не утворюється міцна піджариста скоринка, інакше шматок просто втратить форму. Накривати сковороду кришкою не слід, адже наша мета – смажена, а не тушкована риба.