Відкликати чи анулювати можна будь-яку довіреність. Цілком не обов'язково для цього чекати на закінчення терміну її дії. Спочатку людина добровільно складає даний документ і дозволяє представляти його інтереси. Якщо такої потреби більше немає, то довіритель має право анулювати документ.

Не можна по довіреності отримати паспорт громадянина, але можна отримувати гроші, поштові відправлення та інші матеріальні цінності. У сфері майнових відносин теж є обмеження на дії щодо довіреності. Наприклад, не можна по довіреності підписати заповіт чи шлюбний договір.

Підстави для припинення дії довіреності Відповідно до статті 188 ЦК України, дія довіреності може бути припинено, якщо: Вийшов термін довіреності. Дія довіреності може бути припинено особою, яка її видавала (довірителем). Довірена особа відмовилася від повноважень, прописаних у довіреності.

Якщо у вас немає часу чи можливості отримати пошту, підготувати документи, продати квартиру або вчинити іншу юридичну дію, допоможе доручення. З довіреністю можна передати частину своїх прав, наприклад, отримати внесок або забрати автомобіль зі штрафстоянки.