Вирощувати цю невибагливу квітку можна вдома в горщику, а також відразу сіяти у відкритий ґрунт або ж підготувати розсаду. Чорнобривці досить холодостійкі, тому не бояться висадження у відкритий ґрунт. Однак незважаючи на холодостійкість, чорнобривці не люблять заморозки. Jan 5, 2018

Посадка чорнобривців на розсаду починається із знезараження та пророщування насіння. Помістіть посадковий матеріал у слабкий розчин марганцівки та витримайте близько доби. Просушіть. Потім перемістіть насіння на блюдце, накрийте вологою марлею, запакуйте в поліетиленовий пакет і залиште на 3 дні в теплі.

Однак зберегти рослина взимку досить просто. Для цього в листопаді викопують найміцніші кущики і садять у горщики. Приміщення для зимівлі має бути світлим, а температура у ньому – не вище 10 градусів. Поливати достатньо лише зрідка, не допускаючи сильного пересушування ґрунту.

Можна просто поставити ємність із посівами в чистий поліетиленовий пакет та прибрати у світле місце. При температурі +15…+20°С сходи чорнобривців з'являються через 5-7 днів. Температурний режим важливий, тому що при температурі нижче +15°С насіння сходить погано, а якщо воно піднімається вище +25°С не сходить зовсім.