Мотиль також можна зберігати у воді, але тоді її доведеться міняти 1-2 рази на день. Перед заміною водопровідну воду відстоюють. За нестачі кисню личинки витягуються, набухають і гинуть. Таким чином, зберігання мотиля тривалий час живим не проста задача.

Для того щоб мотиль добре зберігся, вам знадобиться або металевий кухоль з кількома отворами. Цей кухоль вставляють в іншу ємність, додають туди трохи води, мотиль і трохи цукру, для того мотиль міг чим харчуватися. Баночку з мотилем потрібно зберігати у холодильнику або у темному прохолодному місці.

Місткість з мотилем заливається чистою водою та поміщається на нижню полицю холодильника; Один раз на 2 дні рибалок витягує банку з холодильника та пропускає мотиля через сито, відокремлюючи мертвих личинок. Живий мотиль вирушає назад у банку, заливається водою і вирушає у холодильник.

Для зберігання мотиля в домашніх умовах знадобиться якась баночка або коробочка. В ідеалі використовувати спеціальну ємність для мотиля, яку можна придбати у будь-якому рибальському магазині. Зроблено таку метелику з пінопласту, а цей матеріал, як відомо, має відмінну теплоізоляцію.