1130 ЦК України заповідач має право скасувати або змінити складений ним заповіт у будь-який час після його вчинення, не вказуючи при цьому причин його скасування або зміни. Для скасування або зміни заповіту не потрібна чиясь згода, у тому числі осіб, призначених спадкоємцями у скасованому або зміненому заповіті.

Як змінити або скасувати заповіт Нове заповіт може повністю змінити умови попереднього або його частину, а може його не змінювати. Наприклад, у першому заповіті спадкодавець розпорядився лише квартирою і написав, що після його смерті вона дістанеться одному із синів.

Громадянин у будь-який час за життя може внести зміни до свого заповіт, а також здійснити його скасування. Ця дія здійснюється в нотаріальній конторі, де зберігається складений документ. Вартість таких нотаріальних процесів становить 500 рублів.

Число заповітів від однієї особи не обмежено законодавством. Спадкодавець має право складати розпоряджень про майно стільки, скільки захоче. Нове заповіт, яке входить у протиріччя за своїм змістом попередньому, скасовує його.