Для цього рослину регулярно поливають та обприскують. Обприскування найкраще робити пульверизатором, що створює дрібні крапельки води – туман. Полив папоротей ніколи не припиняють, лише із зупинкою зростання зменшують, у період зростання – посилюють.

Вище я вже згадувала, що для Папороть кімнатного згубне сухе повітря. Тому обприскувати його потрібно часто. Якщо у квартирі дуже сухе повітря, то щодня, а якщо сухість помірна, достатньо двічі на тиждень. Обприскування можна поєднувати, а можна чергувати з поливом.

Папороть любить вологе повітря і добре уживається у тіні. Поливати їх варто рясно. 50flowers спробує розібратися до дрібниць, як доглядати за папоротою в домашніх умовах. Найчастіше у квартирах заводять більш стійкий до змін клімату вигляд папороті – Нефролепіс.

Молодим папороті потрібний більш пухкий ґрунт, для цього в землю додають керамзит або пінопластову крихту. Уникайте важкого глинистого грунту, тому що в ньому папороть швидко згниє. Садити папороть у відкритий грунт потрібно відразу після викопування відростка, щоб коріння не встигло засохнути, а листя в'янути.