Після правильної обрізки деревця можуть плодоносити до вересня. Але ремонтантні сорти обрізають з формуючою метою восени, оскільки вони плодоносять двічі на сезон і плоди утворюються на пагонах поточного вегетаційного періоду., а навесні виробляють сануючий догляд.
Важливо не допускати загущення малинового дерева. Восени з молодих пагонів залишають ту саму кількість, що й відплодоносили і ще додатково 2-3 шт. Інші вирізають. Протягом літа також регулярно видаляють зайві молоді пагони, що відтягують поживні речовини.
«Малинове дерево» відноситься до зимостійких рослин, тому в регіонах з рясним снігопадом приховувати посадки на зиму не обов'язково. Якщо ж у вашій області зими безсніжні, а коливання температур значні, то потрібно подбати про те, щоб малині було комфортно і в холодну пору року.
Для його формування потрібна саме штамбова малина з товстими гілками та короткими міжвузлями та здатністю утворювати багато бічних пагонів, з яких і формується крона. дерева. Гілки у малинового дерева дуже міцні, потовщені. При плодоношенні в штамбовому кущі залишайте не більше 10 плодоносних пагонів.