Після закінчення цвітіння у екземплярів, що вертикально ростуть, потрібно обрізання відцвілих суцвіть., а восени стебла зрізають повністю, залишаючи 2-3 см і присипають компостом. Монетчастий вербійник не обрізають, але на зиму його також можна трохи присипати компостом.

Провесною або восени, під час пересадки, можна здійснити розмноження вербейника розподілом куща. Вербейник викопують, відокремлюють дітки, потім ділять на частині сам кущ таким чином, щоб у кожному ділянці було розвинене коріння і пагони, після чого всі частини розсаджують. Зацвітуть усі ці рослини вже наступного року.

Вербейник монетчастий Квітки поодинокі, пазушні, жовті, до 2,5 см у діаметрі. Цвіте 15-20 днів. початок цвітіння залежить від умов освітленості ділянки, на добре освітлених цвітіння припадає на червень, притінюючи чи висаджуючи на затінених місцях, можна проводити терміни цвітіння.

Розмножується вербейник монетчатий насінням, живцями та розподілом коренів. Найпростішим і найефективнішим способом розмноження вважається поділ куща. Пізньої осені дорослу рослину викопують, акуратно поділяють коріння на кілька частин і розсаджують. Вже навесні молоді кущики добре підростуть і почнуть цвісти.