Обрізання астильби проводять у 2 етапи: Після завершення цвітіння вибірково обрізають засохлі пензлики суцвіть.. Надземну частину рослин повністю зрізають після настання перших заморозків.

Як правильно обрізати астильбу Старі пагони видаляються повністю, до єдиного рівня із землею, але при цьому дуже акуратно, щоб уникнути пошкодження молодих нирок – вони розташовуються трохи вище за кореневища астильби. Обрізка повторюється щорічно, восени в той самий час, до настання сильного холоду.

Як правило, обрізати астильбу слід восени: суцвіття – після цвітіння, а надземну частину куща, що залишилася, – вже після заморозків. Але, в принципі, це можна зробити і навесні, якщо рослині не потрібне складне укриття.

Пересаджують астильбу навесні (В березні), витримуючи відстань близько 30 см. Розмноження нирками поновлення теж проводять навесні, коли нирки та пагони починають інтенсивно розвиватися. Відростки (нирка + кореневище) висаджують у суміш торфу та річкового піску (у пропорції 3:1) та накривають поліетиленовою плівкою.