Депонування зарплати не є підставою для утримання ПДФО. Тому на розрахунок ПДФО списання депонента не впливає. Відбивати податок із депонованої зарплати у 6-ПДФО не потрібно.

Депонуємо зарплату Тобто здати назад до банку. Для цього потрібно в останній день видачі зарплати у розрахунково-платіжній або платіжній відомостях (форми № Т-49 та № Т-53. Постановою Держкомстату від 05.01.2004 № 1) зробити запис «Депонованонавпроти прізвищ співробітників, які не отримали зарплату.

Депоновані суми, не отримані працівниками (учнями) у строк, відображаються за кредитом рахунки 030402000, а за дебетом – їх видача одержувачам виплат. Видача виплат із каси освітньої установи має проводитись на підставі розрахунково-платіжної відомості (ф. 0504401) або платіжної відомості (ф. 0504403).

4 ст. 226 ПК). Перерахувати податок до бюджету потрібен лише наступного дня після того, як співробітник отримає гроші. Якщо для організації строк сплати ПДФО по депонованій зарплаті не важливий, його можна не відкладати до моменту, коли співробітник все ж таки отримає гроші.