Якщо ви у себе чи своїх близьких запідозрили гострий пієлонефрит, необхідно терміново звернутися до лікаря або викликати швидку допомогу.Apr 26, 2021

Показання до госпіталізації при гострий пієлонефриті У хворого одна нирка, що функціонує. Захворювання розвинулося і натомість цукрового діабету, ниркової недостатності, імунодефіцитного стану. Антибактеріальна терапія, що проводиться амбулаторно, не дає результату.

Основу консервативного лікування гострого пієлонефриту становлять антибіотики. Лікар призначає препарат з урахуванням найбільш ймовірного збудника та загального рівня здоров'я пацієнта. Первинна оцінка ефективності лікування проводиться через 72 години. Зазвичай до цього моменту стан пацієнта має суттєво покращити.

Гострий пієлонефрит частіше протікає як тяжке інфекційне захворювання з високою температурою, болем у ділянці нирок, та можливо у м'язах та суглобах, нудотою, блюванням, загальним нездужанням. Лікування гострого пієлонефриту повинен проводити лікар, оскільки у тяжких випадках воно буває оперативним. Самолікування небезпечне!