Антиоксиданти, що містяться в чаї, зміцнюють серце, його флавоноїди знижують ризик ішемічної хвороби серця. Допомагає боротися із запаленням. Ромашка містить речовини альфа-бісаболол і матрицін, які мають протизапальну дію і легко приймаються організмом у вигляді чаю. Розслаблює, покращує сон.5 Feb 2022
Порошок квіток ромашки у народній медицині вживають при мігрені; сік ромашки застосовують внутрішньо при лікуванні гастритів, виразковій хвороби шлунка, при спазмах та болях у шлунку та кишечнику, метеоризмі, проносах, хворобах печінки, жовчного та сечового міхура, ниркових кольках.
Підбиваючи підсумки, можна, можливо сказати, що ромашковий чай або ромашку аптечну можна пити щодняякщо тільки по одному чайному кружку (приблизно до 300 мл). Якщо ж ви вживаєте цей напій у великих обсягах, необхідно робити тижневе (7 днів) переривання.
Кому Приміром, її не слід пити під час вагітності. Проблема в тому, що ця рослина стимулює роботу яєчників, що призводить до підвищення рівня жіночого гормону естрогену в крові. У свою чергу це може призвести до викидня, так що з ромашкою треба бути настороже.