Вважається салатнийтому входить до складу багатьох холодних закусок. Досить гостра, має пікантний смак. Завдяки високій концентрації фітонцидів корисна як профілактичний засіб у сезон застуд та авітамінозу. Цей вид редьки несе найбільшу користь нашому організму.

Зелена редька багата на вітамін А, який корисний для зору та благотворно впливає на роботу центральної нервової системи. Також у ній міститься вітамін В, який покращує стан нігтів, шкіри та волосся, підвищує імунітет та стимулює енергетичний обмін. А ще зелена редька багата вітаміном РР, калієм та натрієм.

Маргеланський редьку можна їсти і просто так, сирий, і додавати в різні овочеві салати. Всі види редьки містять фітонциди, завдяки яким редька має такий специфічний смак, і саме вони захищають нас від вірусів. Чим гостріший смак, тим більше фітонцидів у коренеплоді.

Усередину, сік редьки призначають при хворобах легень для розчинення каменів жовчного міхура, нирок, при подагрі. У сучасній науковій медицині редьку призначають при лікувальному харчуванні хворих на гіпоацидний гастрит, серцеві захворювання.