Томати та їх сік завдяки високому вмісту заліза корисні при серцево-судинних захворюваннях та недокрів'ї. Речовини, що містяться в томатах, нормалізують обмін речовин, стимулюють роботу нирок та кишечника, знижують тиск та рівень холестерину в крові.

Помідори підходять для низькокалорійного раціону. У 100 г помідорів всього 18 ккал, їх 0,88 р білків, 0,2 р жирів і 2,69 р вуглеводів. У помідорах міститься клітковина, корисна для травлення, а також калій і магній, необхідні для здоров'я серцево-судинної системи. Доведено, що у томатах багато лікопіну.

Томати містять багато вітаміну А та вітаміну К, а також значну кількість вітамінів групи В, фолієвої кислоти та тіаміну. Один томат забезпечує близько 40% добової потреби у вітаміні С. Також помідори – хороше джерело заліза, калію, марганцю, магнію, фосфору та міді.

Велика кількість поживних речовин, що містяться в томатах, покращують колір обличчя, підвищують пружність та еластичність шкіри, зміцнюють та тонізують її. Залежно від індивідуальних потреб, помідори, що входять до складу кремів, лосьйонів та масок, можна використовувати для будь-якого типу шкіри.