Також копчений вугор містить велику кількість вітаміну А, що перешкоджає захворюванням очей, старінню шкіри. Окремо можна відзначити корисність копченого вугра для чоловіків. речовини, що містяться у вугрі, благотворно впливають на чоловіче здоров'я. Окремо від м'яса вугра їдять його печінку чи роблять із неї супи.

Вугор – це не тільки делікатес у найзнаменитіших кухнях світу, але й надзвичайно поживний та корисний продукт. Жирність його м'яса досягає приблизно 30%, і, крім того, воно містить низку важливих вітамінів і мікроелементів: йод, фосфор, залізо, калій, вітамін А, вітаміни групи В, а також D і Е.

Вугри не розмножуються в неволі, тому їхнє м'ясо на ринку коштує в рази дорожче за риби, розведені на фермах. Вугор, який підходить для приготування суші та ролів важко знайти у звичайних харківських магазинах.

На відміну від іншої риби, його не їдять сирим, тому в суші та роли він потрапляє у смаженому та копченому вигляді, додають його і в традиційний місо-суп. Готують вугор різними способами, але найпопулярнішим вважається «кабаяки» — смажений вугор із соусом унаги. Унаги в японії називають і вуграі традиційний соус до нього.