Для догляду за пірсингом "Фрік-лаб" рекомендує вам такі препарати, як мірамістин, або «Октенісепт». Як їх використовувати: розчини готові для використання, розводити їх не потрібно. Рясно змочіть ватну паличку (і/або ватяний диск) у розчині. Прикладіть її до місця проколу, щоб розмочити скоринку.

Чим обробляти місце проколу:

  • Фізрозчином. Протягом 2 хвилин розмочуйте місце проколу фізичним розчином, щоб налиплі скоринки розмокли і їх можна було акуратно видалити ватяною паличкою. Змийте залишки засобу разом із сухими виділеннями чистою водою. …
  • Антисептик. Використовуйте Мірамістін.

9 Nov 2019

Під час обробки необхідно прокручувати сережку та рухати її в каналі. Спиртом обробляти місце проколу не можна – Може виникнути опік тканин. Після душу, спортивних занять, лазні та купань обробляти місце проколу вуха додатково.

Щодня по 3-4 рази потрібно обробляти місце проколу перекисом водню, «Мірамістином» або «Хлоргексидином», ретельно видаляючи лімфу з ранки та з поверхні пірси. Пірсу (прикрасу) при цьому не виймають, а повертають. Виймати пірсу вставлену при проколі не слід доки ранка не загоїться.