У ультразвукової щітки немає протипоказань, оскільки вона не завдає організму жодної шкоди. Цей засіб гігієни корисний при різних проблемах із зубами або яснами: якщо встановлені брекети або зубні протези, є пародонтоз та ін.

На відміну від звукової ультразвукову щітку не можна використовувати, якщо встановлені пломби, вініри, мости або запалення ясен, тріщини на емалі. Мінус ультразвукової щітки у цьому, що може зруйнувати вініри чи пломби, посилити пошкодження емалі.

Звукова модель бульбашки, що утворюються під час чищення зубів, проникають у важкодоступні ділянки і буквально вимивають наліт і бактерії. Звукові щітки дбайливо впливають на емаль, тому їх рекомендується використовувати людям із чутливими зубами, а також дітям. Вартість такої щітки може сягати 8 тисяч рублів.

Рекомендується використовувати ультразвукову щітку не частіше одного разу в день. Краще вранці, щоб усунути нічний наліт і видалити залишки їжі, якщо Ви, звичайно, не користувалися ввечері зубний ниткою або іригатором. Перед використанням щетину щітки необхідно намочити – ультразвук поширюється у водному середовищі.