Квас викликає бродіння кишечника, тому може викликати дискомфорт при порушенні його роботи, колітах та ентерити. Квас протипоказаний при алергії дріжджі, злакові, при целіакії. Незважаючи на те, що спирту в квасі небагато, при алергії на алкоголь його також не потрібно пити, як і за кермом.

Потенційно небезпечним вважається споживання цього напою людьми, які страждають на гастрит і цироз печінки. Також не слід його пити при гіпертонії та схильності до підвищеного артеріального тиску. Не рекомендується цей напій тим людям, які мають алергію на продукти, з яких він виготовлений.

Добова доза квасу для дорослої людини становить не більше однієї склянки в день. Пити щодня не рекомендовано ще через те, що напій вживається холодним, що негативно позначається на роботі ШКТ при частому вживанні. Також квас має відсоток алкоголю, який може збільшуватись через спеку.

Хоча є й протилежна думка: напій завдяки своєму кислотному середовищу покращує ліпідний обмін, сприяючи нормалізації ваги. І все ж, краще пити домашній квас, з обмеженим вмістом цукру, та не більше 200 мл на добу.