Найсерйозніший вплив препарат має на печінку. Крім того, клінічні дослідження показали, що у 16–25 % випадків, тобто майже у кожного п'ятого, який приймає роакутан, бувають неврологічні ускладнення: головний біль, запаморочення, млявість, безсоння, тривожність, слабкість, судоми.Mar 1, 2013

У ході постмаркетингового спостереження під час застосування Роакутан описані випадки розвитку тяжких реакцій шкіри, таких як мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (див. також розділ «Особливі вказівки»).

Підвищена чутливість до препарату чи його компонентів. Дитячий вік віком до 12 років. Депресія в анамнезі, цукровий діабет, ожиріння, порушення ліпідного обміну, алкоголізм. Вагітність – абсолютне протипоказання для терапії Роаккутаном.

Оскільки одним із механізмів дії Роакутан є придушення активності сальних залоз, цілком передбачувані такі побічні дії з боку шкіри та слизових оболонок, як сухість губ та хейліт, які практично незмінно супроводжуватимуть клінічний ефект та залежатимуть від дози препарату.