Щодо токсичності він не дуже небезпечний. має легку наркотичну дію. Коли близько 10% простору заповнено газом, це викликає сонливість, можливі також головний біль та нездужання. Коли кількість газу збільшується до 20-30%, це призводить до небезпечного дефіциту кисню, що може спричинити ядуху.

При витоку вони викликають ядуху, отруєння і здатні призвести до вибуху, тому необхідно знати і неухильно дотримуватись правил користування газовими приладами, колонками, печами та догляду за ними. Відчувши в приміщенні запах газу, негайно перекрийте його подачу до плити.

Перші симптоми отруєння чадним та природним газом однакові: це запаморочення та головний біль. Можливі шум у вухах, різь в очах, блювання, м'язова слабкість, посилення серцебиття, сонливість, збліднення шкіри, судоми, сплутаність чи втрата свідомості.

У разі якщо витік була виявлена ​​не відразу, то у людини виникає газове отруєння. До його симптомів відносяться головний біль, запаморочення, сухість у роті, загальна слабкість, нудота, почервоніння очей та сльозотеча, блідість шкіри, порушення сну та апетиту.