Підживлення дорослого розмарину проводиться раз на 4 тижні, причому комплексні добрива краще використовувати раз на квартал, а рідкі гумінові – раз на місяць. В ідеалі навесні підійдуть азотні, влітку – комплексні, а восени – фосфорні добрива.

Грунт для розмарину Кислий і надто вологий ґрунт небажаний. Підійдуть склади на основі торфу, піску, вермикуліту, кори. Можна зробити грунт і самостійно, змішавши по 1 частині піску та компосту, та 2 частини садової землі. Якщо вибираєте другий варіант, ґрунт необхідно попередньо обробити та знезаразити.

Для розмарину важливо, щоб вологість була нижчою за середню. Рослина починає сохнути під час застою повітря. Кімнату або лоджію провітрюють двічі на день, при цьому рослину забирають від протягу. У зимовий час багаторічний чагарник вирушає «в сплячку», тому оптимальна температура повітря +7-15°С.

Розмарину влітку потрібно багато сонця (Горщики виносять на відкрите повітря), а взимку – прохолода (до 10-13 ° С), інакше він не зацвіте. Необхідна помірна вологість і ґрунт – пухкий, легкий, що складається з піску в суміші з дерновою, листяною та перегнійною землею (у співвідношенні 1:2:2:2).