Поливати пожовклий часник можна і народними засобами: розчином нашатирного спирту чи деревної золи (про них мова піде нижче). Нашатирний спирт є джерелом азоту, а зола – калію та фосфору. До того ж обидві речовини знижують кислотність ґрунту, що для часнику дуже важливо.14 May 2020

Але найкраще для швидкого забезпечення рослини азотом провести позакореневе підживлення (обприскування по листі). Робочий розчин для позакореневого підживлення часнику при пожовтінні листя: 25-30 г сечовини на 10 л води. Спочатку ми забезпечимо рослину достатньою кількістю азоту.

Для усунення можна скористатися мідним купоросом, хлорокисом міді або бордоською рідиною. Розводити їх потрібно за інструкцією. А ось якщо пір'я цибулі та часнику не Тільки світліють, а й трохи закручуються, то рослинам терміново необхідно додати калію.

Недолік поживних речовин Про нестачу цього важливого елемента, крім жовтих кінчиків листясигналізує слабке наростання пір'я. На початку періоду вегетації (травень-червень) цибуля та часник підгодовують розчином коров'яку. Для цього 1 л настою розбавляють 10 л води та вносять 2-3 л цієї суміші на 1 кв. м.