Поливають азалії тільки м'якою водою! Якщо потрібно пом'якшити воду, то на 10 л води додають 3-4 мл щавлевої або лимонної кислоти. Щоб підвищити вологість – а азалії люблять високу вологість – азалії ставлять на піддон з керамзитом або гравієм, залитим водою.

Підживлення азалії У домашніх умовах азалії найпростіше підгодовувати комплексними мінеральними добривами. У них основний упор має бути на калій та фосфор, а от азоту рослині потрібно небагато. Так, добриво для азалій Добра сила розрахована саме на ці рослини, а також близькі до них рододендрони.

Прямо над батареєю розміщувати азалію не можна – це рослина не виносить спеки і сухого повітря, а взимку над батареєю і того, й іншого надміру. Також азалія не любить протягів, особливо з мокрим листям після обприскування. Влітку рослину корисно розмістити в тіні на свіжому повітрі, наприклад, на балконі чи дачі.

Азалія любить світло, але розсіяне. Поставте горщик поруч із вікном або на столі, але в півтіні. Уникайте яскравого сонця, особливо в середині літа. Квітка любить вологу, після розпаковування його можна злегка обприснути пульверизатором.