При негативному впливі гучного звуку у людини виникають проблеми з координацією руху, запаморочення та навіть нудота. Гарнітура також впливає стан судин головного мозку. Зловживання пристрій провокує спазми судин, їх постійне звуження, підвищений тиск.Mar 31, 2021

Якщо а гучні звуки тривалий час не припиняються, м'язи втомлюються і перестають захищати внутрішнє вухо, що веде до зниження слуху. Крім цього, навушники спричиняють інші негативні наслідки, такі як надмірна дратівливість, іноді поява необгрунтованої втоми і слабкості.

Тривале вплив шуму з рівнем більше 80-90 дБ може призвести до часткової втрати слуху або повної глухоти. Слухаючи музику, людина може перевищити «належні» 85 дБ і навіть цього не помітити – наприклад, якщо додає гучність, щоб заглушити шум вулиці чи звуки метро.

Внутрішньоканальні або накладні Краще та безпечніше для слуху користуватися великими накладними або повнорозмірними навушниками, які закривають вушну раковину Вони передають у вухо менш щільний звук, дають можливість рівномірного поширення звукової хвилі.