Риб'ячий і акулій жир – це різні продукти. Риб'ячий жир отримують з риб тріскових порід. Акул – з печінки 5 видів акул. Незважаючи на те, що акула – це риба (якщо заглибитися в курс біології, загін хрящових риб), акулій жир не можна назвати риб'ячим через відмінності речовин у складі.Aug 22, 2021

Жир печінки акули єдине у своєму роді джерело алкігліцерину. Ця речовина допомагає відновлювати організм при онкологічних захворюваннях, особливо він показаний при променевій та хіміотерапії. Акулячий жир ефективний для зовнішнього та внутрішнього застосування.

Такий склад сприяє зміцненню імунітету після інфекційних захворювань, швидкому загоєнню ран, чинить протибактеріальну та протигрибкову дію, нормалізує тиск та знімає напади сильного кашлю. Рекомендації щодо застосування: дорослим по 1 капсулі 3 десь у день під час їжі.

В склад акулячого жиру входять жиророзчинні вітаміни А, Е та Д, які беруть активну участь у підтримці здоров'я всього опорно-рухового апарату. Ці вітаміни дуже важливі для міцності кісткової та хрящової тканини. суглобах, оскільки сприяють засвоюванню кальцію та інших мінералів.