Людина подібний з усіма мавпами наступними ознаками: зверненість очних ямок вперед, кісткова стінка між порожниною очниці і скроневою ямкою, сильно розвинений мозок, особлива будова сітківки ока, форма товстої кишки, проста матка, дископодібна плацента. Людина є вузьконосим приматом.Oct 25, 2014

У процесі еволюції людина та ряд мавп походять від загального предка. Ми не походили від мавпи. Це дуже груба помилка. Доказом наявності загального предка для людини та приматів служить наявність загальних фізіологічних особливостей будови тіла, розташування органів, форма тіла та інше.

primatus – перше місце, старшинство, від лат. primus – перший, від лат. primates, лат. primas – один з перших, «вищих») – первинність, перша роль, переважання, верховенство, переважне значення; у філософському сенсі — первинне, примітивне, неоформлене початок, основа, субстрат ідеї, первинна теза.

Для приматів характерні п'ятипалі рухливі верхні кінцівки (руки), протиставлення великого пальця іншим (у більшості), нігті. Тіло більшості приматів вкрите волоссям, а у лемурових та деяких широконосих мавп є ще й підшерсток, через що їх волосяний покрив можна назвати справжнім хутром.