У віртуальній реальності показники вестибулярного апарату та органів зору різняться, адже людина бачить рух, але тіло залишається у спокої. Мозок сприймає візуальну інформацію як галюцинацію, яку можна випробувати під час отруєння, а тому викликає нудоту, щоб очистити організм.
Негативні відчуття виникають при довгому використання пристроїв віртуальної реальності – понад 2 години без перерви (час індивідуальний для кожної людини, а підготовлені хлопці можуть сидіти в шоломі цілодобово). Також VR-шоломи та окуляри протипоказані особам із психічними розладами та хворобами серця.
На думку виробників, ці гаджети безпечні для здоров'я очей людини за умови дотримання правил експлуатації. Офтальмологи погоджуються з цим та стверджують, що нерегулярне використання окулярів віртуальної реальності не має негативного впливу на органи зору людини.
Як довго можна, можливо безпечно грати у PS VR? PS VR була розроблена, щоб бути найзручнішою гарнітурою VR на ринку, і в ній можна грати протягом тривалого часу. Тим не менш, через інтенсивність деяких ігор у віртуальній реальності, ми рекомендуємо вам брати 15-хвилинні перерви щогодини використання PS VR.