Вирішення цієї проблеми досить просте і полягає в тому, як працюють IT-технології. Після того, як ви ввели Прізвище, Ім'я або По-батькові дитини обов'язково перевірте, щоб після тексту не було зайвих прогалин. Якщо вони будуть, система СНІЛС не знайде. Прибираємо прогалини та вуалю, СНІЛС відразу ж знайшовся.13 May 2020
причиною невдалих перевірок СНІЛС в ПФР може бути тимчасова недоступність сервісів ПФР, у разі операцію необхідно повторити трохи пізніше. Якщо ви правильно ввели дані, спробували зробити це кілька разів, і документ був виданий пізніше за 2 тижні до реєстрації на держпослуг, то це помилка у системі ПФР.
Спосіб вирішення проблеми простий – відновіть доступ до старого кабінету, а потім видаліть його. Всі дані зникнуть разом із ним, що дозволить використовувати СНІЛС у актуальному профілі. Наберіть www.gosuslugi.ru в адресному рядку браузера. Натисніть на посилання Увійти, вкажіть, що у вас відсутній пароль.
Дітям, які народилися після 15 липня 2020 року, СНІЛС надають автоматично після оформлення свідоцтва про народження. Подавати заяву не потрібно. Виходить, що батькам не потрібно звертатися до ПФР чи МФЦ. СНІЛС прийде в особистий кабінет одного з батьків на Держпослуг.