Гормони Тренування підвищують ваш пульс, потовиділення та температуру тіла, а також збуджують нервову та ендокринну системи. Чим довшим було тренування або забіг, тим довше ваше тіло було в цьому збудженому стані. Два гормони, які сильно впливають на безсоння після тренувань – норепінефрін та кортизол.
Фахівці не рекомендують спати після тренування – Необхідно дати організму час "охолонути" від навантажень. Відчувається виснаження (фізичне, моральне), і ви не знаєте, як зняти втому після тренування? Прогуляйтеся на свіжому повітрі, дайте організму час адаптації до нових умов.
Активно займаються фізичними вправами спали в середньому на 14 хвилин довше (6 годин 48 хвилин vs 7 годин 2 хвилини). Знизилася кількість пробуджень у середині ночі. Крім того, що фізична активність збільшує тривалість снуВона ще й дозволяє людям спати міцніше.
Якщо протягом дня організм не встиг втомитися, допоможуть звичайні фізичні вправи. Це може бути банальна зарядка або ранкова пробіжка довкола будинку. Якщо цього недостатньо, можливоварто записатися в спортзал або фітнес-центр. При цьому не варто активно займатися пізно ввечері.