Якісний кетчуп має однорідну консистенцію. Допускається наявність подрібнених частинок томатів, овочів, зелені та прянощів. Продукт повинен мати яскраво-червоний колір або слабо-коричневий (каже про наявність фруктового або овочевого пюре), а ось яскраво-рожевий відтінок. ознака використання стабілізаторів та барвників.

Справа в тому що яблука багаті на пектин, який є природним загусником. По-друге, відзначимо особливий, насиченіший смак такого кетчупузбагачений приємними фруктовими нотами. Ну і не можна не відзначити вишуканий аромат соусу, за який знову ж таки слід сказати «дякую» яблукам.

Чим коротший список інгредієнтів на упаковці, тим краще. Шукайте кетчуп за ГОСТом: води у ньому від 60 до 85%. Калорійність такого соусу приблизно дорівнює 100 ккал. Вміст вуглеводів 25%, білків та жирів – мінімально, в районі 1%.

Етимологія Рибний соус із плодами був виявлений англійськими колонізаторами на території сучасної Малайзії (можливо, майбутнього Сінгапуру), тому назва була запозичена від індонезійсько-малайського kĕchap, з деяким переозвучуванням в англійській мові.