Світлодіод, який використовується в такому вимикачі, підключений через резистор опору до "фази", а з іншого боку, через світильник, до "нуля". Тобто, через світлодіод, навіть коли вимикач вимкнений, проходить напруга і слабким струмом живить драйвер світильника, через що він ледь помітно світиться у темряві.

Справа в тому, що освітлювальний елемент, який встановлений у конструкції, замикає ланцюг, пропускаючи незначний струм – для створення слабкого підсвічування. Він і провокує свічення після виключення. Єдиний вихід у цьому випадку – замінити вимикач або усунути підсвічування.

Як виключити можливість світіння напівпровідникової лампи Для того, щоб виключити можливість світіння напівпровідникової лампи при вимкненому вимикачі, необхідно «вихід» індикаційного світлодіода вимикача підключити не до ланцюга живлення лампи навантаження, а безпосередньо до «нульового» дроту.

Коли напруга на конденсаторі стає достатньою для відкриття світлодіода, він відкривається і починає світитися, а конденсатор розряджається. Якщо струм заряду конденсатора співмірний зі струмом розряду, світіння буде слабким, але тривалим. Якщо навпаки – лампа тільки блимне.