Хлорофітум не можна ставити на протяг. Зі встановленням літнього температурного режиму квітка можна поставити на вулицю, наприклад, на балкон або веранду, але місце для утримання обов'язково має бути приховане від вітру та дощу, так як листя рослини дуже тендітні.Mar 9, 2020

Хлорофітуму саме місце на вікні – він любить яскраве сонячне світло, що не обпалює. Але навіть якщо позбавити його цієї радості та засунути в темний кут, при регулярному поливі він виживе і там. Влітку можна, можливо поливати хлорофітум разів на три дні, а взимку — рідше й потроху.

Хлорофітум віддає перевагу ґрунту кислотністю близькою до нейтральної pH 6-7,5. Не любить він надто кислих і надто лужних ґрунтів. Рослина має велике товсте коріння, якщо воно розростається, то горщик може тріснути біля дна.

Полив. Хлорофітум добре відноситься до вологого ґрунту, субстрат не повинен просихати, але й перелив рослину не переносить. рясно поливають влітку один раз у 3 дні, взимку – 1 раз у 7 днів, намагаючись підливати воду по краях горщика, а не в центр. Для зрошення використовують відстояну воду кімнатної температури.