Світляків можна побачити на лісових галявинах, сирих галявинах, на берегах лісових озер та струмків. Головними у всіх сенсах слова у них є органи, що світяться. У більшості світляків вони розташовуються в задній частині черевця, нагадуючи великий ліхтарик. Ці органи влаштовані за принципом маяка. Jun 27, 2016

Північна та Південна Америка, Європа та Азія, Австралія та Нова Зеландія – різні види світлячків зустрічаються у всьому світі. Усього їх понад 2000, а зустріти можна як у печерах, так і на відкритому повітрі, або ж у вологому середовищі — поблизу ставків, струмків, боліт, річок та озер.

Брюшко, що світиться, випадає при лові Світлячка. Їх можна знайти тільки вночі, тому не забудьте перевести час ~00:00. Якщо довго не ловити Світлячка, він може полетіти.

З'являються вони у вересні, щоб знайти місця для зимівлі, після чого туляться у борозенчастій корі великих дерев взимку, де знаходять один одного за сигналами феромонів у квітні та травні, спаровуються, відкладають яйця і йдуть до прибуття своїх літніх колег. Деякі світлячки спалахують в унісон.