Ділянка для вирощування женьшеню повинен бути захищений від панівних вітрів, мати невеликий ухил для стоку талих та дощових вод. Женьшень – тіневитривалість, не любить відкритих сонячних місць. Краще росте, якщо полог листя пропускає 20-25% сонячних променів. Зазвичай у саду для вирощування потрібні щити для притінення.

Потрібно граблями зібрати верхній шар землі під соснами та іншими деревами, з усіх потроху. Потім землю просіяти через сито (осередок 1-1,5 см) і додати до цієї землі 10% піску. Цей пухкий повітряний грунт засипається в грядки і в нього можна відразу ж сіяти насіння. женьшеня.

Женьшень у дикому вигляді може зростати 50 та 100 років, а в умовах культивування виростає швидко, потім гниє та пропадає, тому колекцію треба постійно оновлювати.

Женьшень реальний зростає, переважно, лише межах Російської Федерації, Далекому Сході Росії — Півдні Хабаровського краю й у Приморському краї. Дуже рідко ця рослина може бути зустрінута у невеликому гірському районі на півночі Корейського півострова та у трьох провінціях Північно-Східного Китаю.