Фолієва кислота відновлює імунітет, підтримує роботу серця та судин, забезпечує процес утворення клітин крові (еритроцитів) при нестачі заліза в організмі, бере участь у синтезі нуклеїнових та амінокислот, пуринових та піримідинових основ.

На додаток до захисту від вроджених дефектів, фолієва кислота запобігає розвитку фолієводефіцитної анемії — захворювання, яке найчастіше відзначають у жінок дітородного віку. Жінкам потрібно 400 мкг фолієвої кислоти на добу, а вагітні мають отримувати від 400 до 800 мкг цього вітаміну щодня.

В9 призначаються жінкам за 90 днів до настання вагітності. Його головна роль – підготовка організму жінки до навантажень під час виношування дитини та профілактика розвитку патології плода. Фолієва кислота вирівнює гормональне тло і на початкових стадіях пренатального розвитку контролює виробництво ДНК.

Фолієва кислота важлива освіти нових клітин крові, біохімічних реакцій, функціонування нервової системи, репродуктивного здоров'я обох статей. Для підтримки оптимального рівня вітаміну В9 у крові необхідне його щоденне надходження до організму.