Хто ставить підпис в УПДКерівник організації чи інша уповноважена особа», «Головний бухгалтер чи інша уповноважена особа» заповнюються завжди згідно зі ст. 169 НК РФ, Додатку № 1 до Постанови № 1137.Oct 22, 2013

("Податки та фінансове право", 2020, N 11) ВАТ оформлює на реалізацію УПД, де продавцем виступає ВАТ, покупцем – ТОВ, а вантажоодержувачем – ІП. Також оформляється ТТН, у якій підпис та печатка про отримання товару ставить ІП.

УПД замінює собою рахунок-фактуру та акт. Оформляти УПД мають право будь-які компанії та ІП, навіть ті, хто не платить ПДВ і застосовує спецрежим. Організація може виписати УПД окремо надання послуг або одночасно з реалізацією. Також допускається складання ці дві операції різних документів.

Оформити УПД можна формою, яку рекомендує ФНС. Але жорстких вимог до форми УПД не передбачено, тому можна зробити свою форму, наприклад, відштовхуючись від бланку рахунку-фактури. Форма може бути електронною чи паперовою. ФНП не затверджувала форму УПД, а лише рекомендувала її у 2013 році.