1929-1938Перший комплекс ГТО та подальший його розвиток Провідну роль у розробці нових форм та методів фізичного виховання відіграв комсомол. Саме він виступив ініціатором створення Всесоюзного фізкультурного комплексу «Готов до праці та оборони».

Всесоюзною радою фізичної культури було розроблено проект комплексу ГТО та представлений для обговорення у партійних організаціях та громадського обговорення. 11 березня 1931 року проект першого комплексу ГТО був прийнятий практично без поправок та став нормативною основою системи фізичного виховання для всієї країни.

У 1991 року 60-річна історія комплексу завмерла. Точкою відліку сучасного відродження комплексу ГТО стало прийняття Указу Президента Російської Федерації від 24 березня 2014 р. №172 «Про Всеросійське фізкультурно-спортивне комплексі «Готов до праці та оборони» (ГТО)».

Нова ініціатива комсомолу отримала визнання у широких колах громадськості та за дорученням Всесоюзної ради фізичної культури при ЦВК СРСР. був розроблений проект комплексу ГТО, який 11 березня 1931 року після громадського обговорення був затверджено та стало нормативною основою системи фізичного виховання для …