17 жовтня у 32-й партії матчу Карпов білими у захисті Пірця — Уфімцева отримав велику перевагу, партію було відкладено наступного дня, але Корчний 18 жовтня здався без догравання. Таким чином, Карпов виграв матч із рахунком 6:5 (за 21 нічиєї), зберігши звання чемпіона світу.

У фіналі росіянин поступився американцю Хікару Накамуре. У неділю, 30 жовтня, у Рейк'явіку завершився чемпіонат світу2022 по шахів Фішера. У вирішальному протистоянні за титул зійшлися росіянин Ян Непомнящий та американець Хікару Накамура.

Перед початком матчу восьмий чемпіон світу Михайло Таль говорив: якщо Карпов програє в Багіо, то шахи в СРСР визнають лженаукою. Матч проходив дуже жорстко: до шести перемог без обмеження кількості партій. Страшно сказати, але суперники зіграли між собою 32 партії – матч тривав 110 днів.

Гаррі Каспарова В останній день Карпову вдалося виграти у Гарі Каспарова одну партію, а другу звів унічию. В результаті зустріч завершилася з рахунком 2,5:1,5 на користь Карпова.