До складу Адміністративної ради входять 56 членів (28 представників від урядів, 14 від роботодавців та 14 від трудящих) та 66 їх заступників (28 представляють уряди, 19 роботодавців та 19 трудящих).

Бюро координує діяльність МОП у десяти державах – Російської Федерації, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Туркменістані та Узбекистані. В системі Організації Об'єднаних Націй МОП має унікальну тристоронню структуру.

МОП – єдина «тристороння» установа Організації Об'єднаних Націй, у якому представники урядів, роботодавців та трудящих спільно формують його політику та програми. МОП є міжнародним органом, на який покладено відповідальність за вироблення та дотримання міжнародних трудових норм.

Міжнародна організація праці (МОП) спеціалізоване агентство системи ООН, яке має на меті просування принципів соціальної справедливості, міжнародно визнаних прав людини та прав у сфері праці. Створена у 1919 році, МОП стала першою спеціалізованою агенцією ООН у 1946 році.