Внесення проводять восени чи навесні, залежно від ґрунтово-кліматичних умов, а також від особливостей культури та застосованих добрив. Мета основного внесення – забезпечити харчування рослин протягом усього періоду вегетації.
Весною дерева повинні отримати всю річну норму азоту, 2/3 норм калію та 2/3 фосфору. Підживлення плодових за весну зазвичай роблять чотири рази. Прикоренева. Вносити добрива потрібно наприкінці березня чи середині квітня, коли набухнуть нирки.
При внесенні добрив головне пам'ятати Добрива потрібно вносити у невеликих кількостях у міру розвитку рослин. Підживлення слід проводити мінімум 3 рази за період росту та дозрівання рослин. У жодному разі не можна вносити добрива відразу ж у повній дозі – крім шкоди це нічого не принесе.
Основне внесення Органічні та фосфорно-калійні добрива вносять восени, азотні – у весняний період одночасно з передпосівним обробітком ґрунту в зонах достатнього зволоження. У зонах недостатнього зволоження азотні добрива вносять, як і решта, восени. Крупним планом добрива вразброс або локально.