Відвар м'яти добре впливає на перистальтику ШКТ, усуває метеоризм, печію та спазми у животі, може усунути симптоми гастриту. Чай з м'ятою показаний при похмілля або при симптомах отруєння. Він полегшує головний біль, знімає нудоту та покращує загальний стан організму.Nov 26, 2020
Мятний чай можна вживати вранці під час сніданку, за півгодини до обіду чи перед сном. Вдень напій допоможе знизити апетит, а увечері – розслабитися та налаштуватися на спокійний відпочинок. Щоб приготувати напій, візьміть одну столову ложку нарізаного свіжого листя м'яти, залийте склянкою окропу.
Пийте одну чи дві чашки м'ятного чаю вранці та увечері для досягнення добрих результатів. Так як м'ята надає заспокійливу та розслаблюючу дію на нервову систему, вона також допомагає при безсонні, утрудненні із засинанням, частому пробудженні. вночі.
Кип'ятять воду та охолоджують її до 90 °С – якщо залити м'яту окропом, вона втратить більшу частину корисних компонентів. Потім заливають гарячою водою підготовлену м'яту та накривають її кришкою. Наполягають напій 5-7 хвилин. П'ють із часточкою лимона чи медом.